Kamarádi

 

… bez kamarádů by to nešlo. Je jich spousty a podpory, které se mi dostává, si velmi cením a děkuji za ni. Díky vám všem se tenhle projekt mohl uskutečnit:

 

Hanka a Tomáš Bohatovi

Bez Hanky a Tomáše by Poťouchlá sváča ani nezačala. Všichni Poťouši si velmi váží jejich vstřícnosti a upřímné pomoci v začátcích. V restauraci Luna pro vás připravujeme každý den v ranních hodinách všechny dobroty.

 

Miloš Kratochvíl a Markéta Vydrová

Modrý Poťouch baví nejen děti, ale i samotné rodiče, a proto milí rodiče, čtěte s dětmi nebo bez nich, ale tohle si rozhodně nesmíte nechat ujít!!

   

Zdraví do škol

"Jsme velmi rádi, že Poťouchlá sváča se zapojila do projektu Zdraví do škol od A do Z. Nestává se často, že bychom odborně posuzovali svačiny s názvy jako Protivák, Záviďka nebo Lakomík. Celá koncepce Poťouchlé sváči je veselá a hravá, dětem přináší kvalitní svačiny dle výživových doporučení a také nám dělá velkou radost se na tomto koncpetu podílet."

Team Zdraví do škol
www.zdravidoskol.cz

 

     

Bambusář Honza Kocourek

Bambůča je originální ledový nápoj z listů bambusu, pěstovaného v České republice. Za jeho nápad vděčím skvělému bratrovi Honzovi Kocourkovi.

Až budete mít chvilku zajeďte do Prahy do Tróji a navštivte ho v bambusové zahradě s šálkem dobrého čaje.

Nejlepší web-tým na světě

Poťouchlý, ale precizní, spolehlivý a veselý tým, kterému vděčíme za přípravu poťouchlých webových stránek: Radana Urbanová, David Krejčí, Jana Kovářová.

 

 

Kamarádi, bez kterých by to nešlo...

Rodiny Divišů, Urbanů, Karásků, Čarbochů, Matulů, Pavel Horák a všichni, kdo nás neustále podporují :-)

Ochutnávací četa :-)

Anežka Kurelová, Daniel Dvořák, Prokop Diviš, Lukáš Křenek, David Urban, Lukáš Vojtěch, Vilém Carboch