Důležité novinky

Obnovení svačinek

Je nám líto, ale svačinky budeme moci obnovit až v okamžiku, kdy půjdou i druhé stupně do školy (alespoň na střídavou výuku). Moc děkujeme za pochopení. Už se na všechny mlsouny movc těšíme. Hezký den!

Objednávejte až do 22:00 den předem

Již nyní můžete objednávat všechny svačinky z denní nabídky až do 22:00 dne předem. Ze stálé nabídky dokonce do 7:00 ráno :-)

Máme také pro vás od září nové pečivo, super lahodné a čerstvoučké.

A do třetice, zkuste bezlepkovou variantu pečiva, je super!

Těšíme se na všechny mlsouny!

Dočasně jednorázové obaly

Vzhledem k situaci se na dobu neurčitou vracíme k jednorázovým obalům (týká se škol: ZŠ Černošice, ZŠ Řevnice, ZŠ Třebotov). 

Všechny svačinky jsou vyráběny za velmi přísných hygienických podmínek. Pomocníci, kteří vydávají svačinky, používají na výdej jednorázové rukavice. 

Děkujeme, že s námi stále svačíte i v této nelehké době :-)

Zrovna připravujeme a testujeme něco pro gurmány a dospěláky nebo třeba dobroty na Vaše oslavy, schůzky ve firmách a pod. V říjnu budou již první nabídky webu!

Krásný den!

SVÁČA BEZ OBALU

SVÁČA BEZ OBALU již od listopadu v následujících školách:

  • ZŠ Černošice
  • ZŠ Třebotov
  • ZŠ Řevnice

Jsme moc rádi, že můžeme spustit testovací režim svačinek ve vratných obalech. Děkujeme všem, kdo nás podpoří a chtějí tak udělat malý krok k záchraně Země spolu s námi!

Pokud to vyjde a obaly se skutečně budou vracet, začneme hned v pololetí v dalších školách. Věříme vám i vašim/našim dětem :-)

Svačinky na ZŠ Jeseniova

Od 23. 9. mohou naše svačinky mlsat i děti ze ZŠ Jeseniova na Praze 3. 

Znáte někoho, kdo by rád mlsal, ale do jeho školy nedodáváme? Pokud je to alespoň trochu v okolí "našich" škol, neváhejte se nám ozvat. Pomozte nám najít další mlsouny!!! 

Těšíme se na všechny!