Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kupující při registraci potvrzuje, že se seznámil s Obchodními podmínkami prodávajícího.

Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které vyplývají z občanského zákoníku a jsou pro obě strany závazné.

 

1. Registrace

Kupující může objednávku učinit v rámci svého účtu, kde má předem zaplacenou zálohu na čerpání svačin.

Podmínkou pro naplnění platnosti registrace je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v registračním formuláři.

 

2. Objednávka

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce.

Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká dodáním zboží.

Objednávky jsou přijímány 7 dnů v týdnu. Veškeré zboží z denní nabídky je určeno k okamžité spotřebě. Zboží je dodáváno buď v jednorázových obalech nebo v obalech vratných, přičemž veškeré informace o produktu jako výrobce, datum spotřeby, název a složení jsou uvedené pouze na webových stránkách a kupující při obejdnávce akceptuje tyto informace. 

 

Denní nabídka

Svačiny z denní nabídky je možné objednávat a upravovat do 7:00 hodin, den před dodáním svačin (například na úterý je možné objednat v pondělí do 7:00)

Stornovat objednávku lze nejpozději do 7:00 hodin tentýž den. (Pokud nestihnete odhlásit včas, řekněte kamarádovi, ať si svačinku vyzvedne za Vás.)

Stálá nabídka

Ze stálé nabídky máte možnost objednat například kvalitní džus a dobré sušenky a to na každý den. Objednat i rušit svačinky ze stálé nabídky lze až do 7:00 ráno daný den.

V případě jakýchkoliv nesrovnalostí v objednávce Vás budeme neprodleně kontaktovat.

 

3. Výdej

Objednané zboží doručuje náš pracovník na sjednaná výdejní místa ve škole a to na přestávku dle času stanoveného vybranou školou. Nevyzvednuté svačinky nelze z hygienických důvodů nechávat ve školách, prosím prostudujte detailně podmínky týkající se přímo Vaší školy zde:

Pro ZŠ Černošice platí:

V profilu strávníka je nutné určit správné výdejní místo. 

Seznam výdejních míst:

Budova A (u 1. tříd a družin): výdej v přízemí u vstupu do budovy

Budova C (u jídelny): výdej v přízemí, u dveří do jídelny

Budova Komenského - ve vstupní hale

Obsluha u výdeje vyčkává do 1. zvonění, tj. do 9:55 hodin, poté opouští stanoviště. Prosíme, aby děti přišly pro svačinku včas.

Distribuci svačinek zajišťují dobrovolníci z řad žáků 7.,8. nebo 9. tříd školy. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

Pokud jde třída do divadla nebo na výlet: Dejte nám o tom zprávu a dohodneme se, jestli svačinky nechat ve škole na později v bedně nebo jak je jinak předat.

 

Pro ZŠ Angel platí:

Distribuci svačinek zajišťují dobrovolníci z řad žáků 8. nebo 9. tříd školy. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

Obsluha u výdeje (na chodbě u SKLENÍKU) vyčkává do 1. zvonění, tj. do 10:10 hodin, poté opouští stanoviště. Prosíme, aby děti přišly pro svačinku včas.

Pokud z nějakého důvodu žák nemůže vyzvednout objednanou svačinu, ale bude později ve škole, je možné zajistit výdej z lednice u recepce, avšak pouze po předchozí dohodě. Dejte nám prosím v takových případěch vědět na tel: 724 324 808 do 8:00 a rádi se s Vámi domluvíme.

 

Pro ZŠ Zárubova platí:

Výdej o hlavní přstávce 9:40-9:55 na chodbě U átria.  Distribuci svačinek zajišťují dobrovolníci z řad žáků 7. 8. nebo 9. tříd školy. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

Svačinky nelze nechávat ve škole na pozdější vyzvednutí.

 

Pro ZŠ profesora Švejcara platí:

Distribuci svačinek zajišťují dobrovolníci z řad žáků 8. nebo 9. tříd školy. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

Obsluha u výdeje (na chodně mezi vrátnicí a šatnami 2. stupně) vyčkává do 1. zvonění, tj. do 9:55 hodin, poté opouští stanoviště. Prosíme, aby děti přišly pro svačinku včas.

Pokud z nějakého důvodu žák nemůže vyzvednout objednanou svačinu, ale bude později ve škole, je možné zajistit výdej z lednice u recepce, avšak pouze po předchozí dohodě. Dejte nám prosím v takových případěch vědět na tel: 724 324 808 do 8:00 a rádi se s Vámi domluvíme.

 

Pro ZŠ Řevnice platí:

Budova 1. stupně: Výdej zajišťuje paní Dunovská během hlavní přestávky. 

Budova 2. stupně: Distribuci svačinek zajišťují dobrovolníci z řad žáků 8. nebo 9. tříd školy. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

Obsluha u výdeje (na chodbě u ředitelny) vyčkává do 1. zvonění, tj. do 9:55 hodin, poté opouští stanoviště. Prosíme, aby děti přišly pro svačinku včas.

Svačinky lze po předchozí domluvě (T:724 324 808 do 8:00) nechávat ve škole na pozdější vyzvednutí u paní hospodářky.

  

Pro ZŠ Radotín platí:

V profilu strávníka je nutné určit správné výdejní místo. 

Seznam výdejních míst:

Budova 1. stupně: výdej v přízemí 

Budova 2. stupně: výdej v přízemí, u ředitelny

Budova družiny - výdej zajišťují paní učitelky na chodbě

Obsluha u výdeje v budově 1. a 2. stupně vyčkává do 1. zvonění, tj. do 9:55 hodin, poté opouští stanoviště. Prosíme, aby děti přišly pro svačinku včas. V budově družiny budou výdej řídit paní učitelky..

Distribuci svačinek v budovách 1. a 2. stupně zajišťují dobrovolníci z řad žáků nebo zaměstnanců školy. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

Pokud jde třída do divadla nebo na výlet: Dejte nám o tom zprávu  (SMS 724 324 808) a dohodneme se, jestli svačinky nechat ve škole na později v bedně nebo jak je jinak předat.

 

Pro ZŠ Filosofská platí:

Distribuci svačinek zajišťují dobrovolníci z řad žáků školy. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

Obsluha u výdeje (na chodně u vrátnice) vyčkává do 1. zvonění, tj. do 9:55 hodin, poté opouští stanoviště. Prosíme, aby děti přišly pro svačinku včas.

 

Pro ZŠ CAMPANUS platí:

Distribuci svačinek zajišťují dobrovolníci z řad žáků školy. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

Obsluha u výdeje (Výstavní náměstí) vyčkává do 1. zvonění, tj. do 9:55 hodin, poté opouští stanoviště. Prosíme, aby děti přišly pro svačinku včas.

 

 

Pro ZŠ a Gymnázium Písnická platí:

Distribuci svačinek zajišťují dobrovolníci z řad žáků základní školy. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

Obsluha u výdeje (u vrátnice) vyčkává do 1. zvonění, tj. do 9:55 hodin, poté opouští stanoviště. Prosíme, aby děti přišly pro svačinku včas.

  

Pro Gymnázium Oty Pavla platí:

Studenti si chodí pro svačinky sami a odškrtávají se na přiloženém seznamu. Bedna se svačinkami bývá ve škole obvykle od 8:40 hodin, mohou tedy přijít již o první přestávce. Poukud systém nebude fungovat, zavedeme službu pro výdej pouze o velké přestávce. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

 

Pro ZŠ Dolní Břežany platí:

Distribuci svačinek zajišťují dobrovolníci z řad žáků školy. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

Obsluha u výdeje (ve staré hale) vyčkává do 1. zvonění, tj. do 9:55 hodin, poté opouští stanoviště. Prosíme, aby děti přišly pro svačinku včas.

Pokud z nějakého důvodu žák nemůže vyzvednout objednanou svačinu, je možné zajistit výdej "z auta", avšak pouze po předchozí dohodě. Dejte nám prosím v takových případěch vědět na tel: 724 324 808 do 8:00 a rádi se s Vámi domluvíme.

Nevyzvednuté svačinky není možné z hygienických důvodů nechávat déle ve škole (propadají v takovém případě ve prospěch žáků dobrovolníků, kteří svačinky rozdávají).

 

Pro ZŠ Třebotov platí:

Distribuci svačinek zajišťují dobrovolníci z řad žáků školy. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte prosím na tel: 724 324 808

Obsluha u výdeje (v hale) vyčkává do 1. zvonění, tj. do 9:55 hodin, poté opouští stanoviště. Prosíme, aby děti přišly pro svačinku včas.

 

 

4. Vratné obaly

Svačinky jsou dětem dodávány ve vratných krabičkách nebo jednorázových obalech. Na vratné krabičky jsou ve vybraných školách umístěny speciálně označené koše, kam mají děti krabičky vracet. Krabičky nemusí být umyté, je možné je do koše vhodit hned po snědení svačinky nebo i později. Koše jsou vyprazdňovány kažý den. 

 

5. Platba

Předpokladem pro objednání je uhrazení zálohy za svačiny na bankovní účet prodávajícího. Podmínkou je uvedení variabilního symbolu, který bude vygenerován po zvolení částky a potvrzení (= dobít kredit) na stránce "Kredity". Stránku "kredity" naleznete přo kliknutí na profil uživatele v pravém horním rohu po příhlášení. Každá platba má svůj variabilní symbol.

Čííslo bankovního účtu: 275987246/0300

Objednávat lze pouze s dostatečným kreditem k nákupu zboží.

Objednáním svačiny se kredit odečte, v případě včasného zrušení objednávky Vám částku opět přičteme.

 

6. Vrácení kreditu

Nevyčerpaný kredit Vám na Vaši žádost převedeme zpět na Váš účet.

 

7. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Registrací uživatel souhlasí se zpracováním uvedených osobních údajů pro účel stanovený níže. Zároveň si je vědom/a svých práv podle § 11, 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména pak práva na přístup k osobním údajům, které správce zpracovává, a práva na opravu blokování a likvidaci svých osobních údajů.
Souhlas se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení poskytuje uživatel tímto na dobu neurčitou a může ho kdykoliv odvolat. Dozorovým orgánem je ÚOOÚ. Všechny uživatelem uvedené osobní údaje musí být přesné, pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny uvedené údaje zpracovány výhradně pro účely zasílání elektronických obchodních sdělení subjektu a marketingové a statistické účely, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že svůj souhlas odvolává.

Prohlášení správce
Správce (Eva Vojtěchová, IČO: 05102430, sídlo: Černošice, Na Marsu 393, PSČ 252 28) prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromažďovány. Informace o osobách v pozici zpracovatele osobních údajů jsou k dispozici u správce.